| Misiss a întrebat:

Ce parere aveti despre compatibilitatea zodiilor pesti si scorpion?

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Buna! Sunt foarte pasionata de astrologie si mi-ar face placere sa-mi spun parerea.Ma bucur ca mai sunt oameni pe aici care cred macar putin in astrologie.
Pestii si Scorpionii sunt foarte compatibili deoarece amandoua sunt zodii de apa si au multe in comun: De la stari sufletesti, vise pana la idealuri.Amandoi sunt visatori si gelozia Scorpionului (controlata desigur) este benefica Pestelui deoarece uneori nu este sigur de ce simte partenerul pentru el.Trebuie sa ii oferi multa siguranta.Deci.Pestii le accepta natura posesiva si dominatoare.Pestele are nevoie de rasfat de cineva care sa ii suporte micile capricii si scorpionul poate ii poate oferi cat rasfat are nevoie. Oricum cunosc cupluri Pesti-Scorpion care au foarte multe lucruri in comun si se inteleg foarte bine.Scorpionului ii place sa ii arati ca il placi dar sa nu cazi din prima[si eu sunt scorpion si cel mai bun pr si cateva dintre prietene deci stiu]sa-i lasi o urma de mister.Vei stii cand te place un scorpion: Acea privire profunada care ai impresia ca trece prin ochii tai.Lasa-ma sa-ti spun ca sunt si foarte timizi. Iubesc muzica de obicei au gusturi asemanatoare dar nu mereu.Pestii sunt usor romantici si viseaza cu ochii deschisi cand sunt indragostiti. Vor sa fie rasfatati cu suprize cadouri, le place sa fie incurajati cu lucruri delicate.asemenea scorpionului intr-o relatie.Au foarte multe in comun crede-ma.Am simtit si pe pielea mea asa ceva.hee hee. Scuze ca am scris atat de mult dar am zis cam tot ce era necesar sa stii.big grin.Nu e nimic luat de pe net.Fii sigura de asta.Nu e totul sa stii doar teoria.Doar cineva care stie cu adevarat adica care a simtit iti poate spune foarte clar.Eu am intalnit multe persoane in aceste zodii. ca si cuplu, ca prieteni si ca doi oameni care nu au legatura unul cu celalalt.Bafta!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca atata timp cat cei doi au multe in comun si se inteleg bine, nu are absolut nici-o importanta zodiawinking.