| Villy0po a întrebat:

Ce parere aveti de compatibilitatea zodiilor berbec si capricorn?
Eu sunt capricorn si imi place de o fata care e berbec...la compatibilitate scrie numai de rau. sper sa nu fie asa, pentru ca ea chiar pare genul meu.La voi functioneaza chestia cu compatibilitatiile zodiilor?

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Eu nu cred in compatibilitatile astea de zodii, dar e curios ca la mine (capricorn) zice despre rac numai de rau sau de bine, adica ori e f bine ori e f rau, si toate fetele pe care le-am avut au fost rac si a fost foarte rau ^^ asa ca s-ar putea sa fie asa cum zice. oricum merita sa incerci

| Uuuuuuu a răspuns:

Nu te lua dupa tampeniile asteaoh go on eu nu cred in chestia cu zodiacul... daca iti place de ea spune-i ca daca nu indraznesti si nu ai curaj vei sta singur asa macar incearca funda?batting eyelashes