| anonim_4396 a întrebat:

Hey, un prieten are o problemă. De când s-a mutat în noul lui apartament are coșmaruri dese, acestea sunt mereu,, la fel,,... Adică visează o silueta de femeie neagră, cu ochi strălucitori care îl torturează, mereu altfel. Știți ce înseamnă sau de ce visează chestia asta?

15 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Sa incerce sa cheme pe cineva sa se roage in casa aceea.

| BuLaNNNeL a răspuns:

rolling on the floor pe mine nu ma tortureaza niciuna ma?! Baga-mi-as in ea viata.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Sunt prea multe explicatii posibile la aceasta descriere sumara.

| PetruZMihai a răspuns (pentru Adrian_Mares_1972):

De obicei îi rupe o parte din corp și îl bate cu ea, mâine, picioare.

| Deserth a răspuns:

Posibil ca in acel loc sa se fi intamplat ceva groaznic, vreun cadavru ceva crime poate cu multi ani in urma

| PetruZMihai a răspuns (pentru Deserth):

El spune că aude pași și că uneori ușile i se deschid singure, fără ca geamurile să fie deschise

| Victoria18 a răspuns (pentru Deserth):

Ai dreptate. Eu cred in chestii din astea cum ca un loc te poate influenta negativ in functie de cum este. De ex. daca te duci intr-o casa a cuiva care a murit recent si nu mai sta nimeni acolo, clar vei simtii o energie negativa.

| NGheorghe a răspuns (pentru PetruZMihai):

Se deschid singure? Ei atunci să se a puce de filmat și să puna pe YouTube.( Dacă pune... sa-mi trimiti și mie!)

| Chubby2104 a răspuns:

Dacă am sta puțin să ne gândim un om are pe noapte în jur de 8-11 visuri, din care doar 1, 2 sau 3 sunt amintite. dacă prietenul tău are mai putin de 15 ani înseamnă că totul e doar o creație a sa. să nu uităm că copii sunt foarte creativi și își pot imagina multe lucruri. nu e vis, ci doar imaginatia lui. a făcut acest "vis" deoarece (cred) că este îngrozit de ideea mutării. să nu își facă griji pentru că totul se va rezolva în timp.

| Elyiela a răspuns:

Lol. Fix asta a zis si youtuber-ul ZappyTV! Ca cica e bântuit

| PetruZMihai a răspuns (pentru Elyiela):

Da, am fost colegi de liceu, acum ne mai jucăm pe PC

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru PetruZMihai):

Ai inceput sa-ti dai arama pe fata...Mai lasati-le in colo de filme, va ataca creierii!

| Coma21 a răspuns:

Atac de panica poate happy

| Uitdetine5 a răspuns:

Stii fiecare casa are povestea ei, poate demult a locuit vreun maniac sau poate s-a intimplat vreo crima in casa asta, mai bine cheama vreun preot sa sfinteasca casa, dar cel mai bine ar fi sa se mute in alta parte pentru singuranta si psihologia lui