| anonim_4396 a întrebat:

Bunakiss! Am o prietena care viseaza ingeri negrii. Cateodata ingeri cu o aripa neagra si una alba! Ce inseamna si ce poate sa faca sa nu mai viseze? Mereu se gandesti la asta. Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt multe de citit pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| Elvina a răspuns:

Visele sunt proiecții ale subconștientului. Uneori te gândești mult la o persoană și ajungi să o visezi. Așa și prietena ta. Probabil are o întâmplare legată de îngeri și de acolo i se trage. Cu toate acestea, să stea liniștită. Nu va vedea niciodată un înger zburând pe lângă ea.