| Florin_Mihai_1996_nqE9 a întrebat:

In casa poporului (parlamentul), chiar exista fantome sau spirite? Am auzit diferite vesti că ar exista la subsol :/

Răspuns Câştigător
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In 1984 cand s-au inceput lucrariile la casa poporului se auzira ca vreo cativa muncitori au cazut in compozitia betonului si ar fi fost ziditi in blocurile de ciment adica in zidurile palatului si de aici au plecat tot felul de povesti cu fantome, spirite samd.

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Spiritele și fantomele vin de obicei în case abandonate. Asta e a poporului, deci, îți dai seama că n-au ce căuta fantomele acolo unde este poporul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fantome si spirite nu exista in general... asa ca nu prea au cum sa fie nici acolo

| Uvox a răspuns (pentru suntserios):

Gresit! Exista pentru cei care cred in ele. Pentru restul, nu.

| suntserios a răspuns (pentru Uvox):

Cum poate exista ceva doar pentru cineva? E ca si cum ai spune ca un mar exista doar pentru aia care cred ca exista mere

| Uvox a răspuns (pentru suntserios):

Era o glumă totusi.
Cat despre "relativitatea" existenței, baga un ochi la Religie sa observi cum e cu existența care nu exista.
happy

| SkyPilot a răspuns:

E populata de tot felul de "walking dead" care au fost rapusi de ciuma rosie porcina, se cred vii, isi trag neveste tinere si se autointituleaza "coalitia PSD-ALDE"

| aXy99 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, i-au posedat pe ăia de la USR, de asta fac ca animalele acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fantomele banilor care au disparut din aceasta tara si nici al de jos nu stie unde

| Jay1 a răspuns:

Da ai auzit bine e adevărat.