| ItsKareeeen a întrebat:

Măi,pisica-i viețuitoare?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E mâță. Te plictisesti, asa-i?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Măi, dacă nu e împăiată.

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Dacă nu e împăiată.

| Lioana a răspuns:

Bineînțeles. Orice fiinta care poate simti si misca e vietuitoare. Chiar si insectele.

| ReddY25 a răspuns:

Normal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un biet animal ca toate viețuitoarele.

| IceRope a răspuns:

Spre deosebire de tine, da.

| vodami92 a răspuns:

Pai nu avea noua vieti?

| EliLeli a răspuns:

Da.

| HuaweiCorporation a răspuns:

Eu as spune ca da, multi sunt de parere ca pisicile sunt nu doar ca vii, ci si creaturi aduse pe acest pamant de catre Dumnezeu. Dar ati vazut cumva aceste "animale" de aproape? Ati vazut ce ochi au? Nu m-as atinge niciodata de ele, nu cred ca sunt in viata in acelasi mod in care oamenii (sau cateii) sunt in viata.