| carpediem a întrebat:

Marioaro eu am ajuns in Iad, tu ai ajuns cum ziceai in Rai? Sau nu te-ai trezit dimineata si ai ratat sfarsitul lumii (partea 1)?

Răspuns Câştigător
| chelstone a răspuns:

Cred ca i s-a terminat cerneala la pix ca nu mai scrie nimic, acum 24 de ore era virulenta, ete ca nu m-am pocait si ma simt la fel de bine ca ieri

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Inca nu ai ajuns in iad, insa daca nu vei crede in Isus Hristos si nu vei face ceea ce trebuie, ai sanse reale si mari sa ajungi acolo. Nu acum, cu siguranta mai tirziu.
Chelstone: acum te simti la fel de bine ca ieri, insa cind chiar va veni sfirsitul, adevaratul sfirsit (de care nimeni nu stie cind va fi, deci poate fi oricind), te vei simti la fel de bine?

| chelstone a răspuns:

Cristi202, da, poate chiar mai bine, sincer nu vreau sa vad ce mi s-ar mai putea intampla in viata asta, cu toate ca...