| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Cum a fost sfarsitul lumii, ca eu l-am ratatsad?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, a fost ceva fenomenal. Să ştii şi tu cum a fost: am dormit, şi am dormit, şi am dormit, şi am dormit, şi iar am dormit. M-am trezit, am deschis PC-ul şi am văzut întrebarea asta. Ăsta a fost sfârşitul lumii pentru mine.

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De fapt, nu a fost
Ati luat teapa

| Musique a răspuns:

A fost atat de crunt, incat nu puteam sa ma trezesc din vis.

| Digital112 a răspuns:

Conform marelui Bucy -in-Cur a fost aproape invizibil.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Au picat prezervative din cer

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Deci,a fost fenomenal.Te-am vazut pe tine cand cadeai in prapastie.

| Insomnii a răspuns:

A fost misto... mosnegii din fata blocului meu dansau la bara de la cortina ...eu am mancat o punga de floricele si am baut bere.

| daniella9805 a răspuns:

Pai eu nu mi.am mai pus ceasul sa sune ca ai zis ca ma trezesc si singura si l.am ratatcrying
numa din cauza taalaughing)

| MyYLife a răspuns:

Ceva extraordinar de frumos.Sa vezi cum ragneau oamenii domane era agitatie marelaughingdapoi cum zburau bucatile din planeta zici ca erau avioane. Dupa aia m-am urcat pe o bucata si am vazut intrebarea asta. Ceva de vislove struckCe pacat ca l-ai ratat!

| RandyFan a răspuns:

Nici n-a fost