| CinevaOricineAntiJustinBieber a întrebat:

Cum a fost sfarsitul lumii? Eu l-am ratat laughing
P. S. t/a

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Bai frate deci l-am vazut pe JB batut de Metallica :-o Am vazut-o pe Rihanna paruindu-se cu Miley Cyrus, l-am vazut pe Stefan cel Mare doborat de Vlad Tepes, am vazut-o pe profa de istorie in sicriu si pe baietii de la Tokio Hotel strapunsi de sagetile negre pline de sange ale ingerilor! A fost demenitial...in momentul asta sunt la filmarile unui film numit Apocalipsa Din 21 Mai 2011. ACTIUNE! Sttt...

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-am saturat de intrebarea asta

| cristi202 a răspuns:

Sirsitul lumii m-a ratat pe mine, nu eu pe el.happyhappy

| Loveis4free a răspuns:

Uita-te in urma ca au mai fist cel putin 15 intrebari la fel ca asta

| Afdsa a răspuns:

Eu l-am prins e aşşşşşşşşşşşşa de tareeeeee love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am văzut întrebarea asta de 1000 de ori pana acum