| AndreeaCristina96 a întrebat:

Omg, omg! Am ratat sfarsitul lumii! Spuneti'mi va rog cum a fost?

Răspuns Câştigător
| anonimgirl_6026 a răspuns:

=]] foarte tare intrebarea! cum sa fie ca nu stiu dormeamlaughing

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am ajuns in ceruri si Dumnezeu mi-a zis ca peste 3 ani o sa fiu sofer pe tir unul galben MAN. laughing

| AnneMarri a răspuns:

Păi, n-ai ratat mare lucru. winking
Oamenii (supersticioşi fără treburi) n-au dormit toată noaptea până dimineaţă la ora 4 când au realizat că nu s-a-ntâmplat nimic. Apoi, au dormit toată ziua.
Eu am văzut la ştiri că, de fapt, n-a fost decât un panou publicitar.
Şi am redevenit la viaţa obişnuită.
Sfârşit!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu ai ratat nimic
stai linistita nu a venit inca
si daca l ai ratat mai vine unu in 2012rolling on the floor)rolling on the floor)

rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)laughinglaughing)laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Daca era sfarsitul lumii, dragalaughing nu mai existai...vai de capu taurolling on the floorrolling on the floor nimeni nu exista pe planeta asta

| deea89 a răspuns:

Nici eu nu stiu sad
din pacate eram cu neamu ma distram si n`am fost prea atenta crying
data viitoare cu siguranta voi fii mai atenta si iti voi spune ce se intampla...promit love struck

| AnTiBioTic a răspuns:

Nu se poate zice in cuvintelaughing

| Madda a răspuns:

Foarte Minunat.
laughing
A plouat cu broaste.laughing
Si cu bani laughing

| Micuţa a răspuns:

Draga Selly! Nu a fost nimic interesant.A fost o noapte super obisnuita... in plus a fost destul de cald. Fundita?happy

| Kiddc a răspuns:

Poi, sa vezi a fost asa de interesant. OMFG, OMFG cu l-ai putut rata!?!?! a fost ceva unic, ceva spectaculos, a fost de neuitat a fost...defapt n-a fost laughing

| Ada_2475 a răspuns:

rolling on the floor) pai a fost super distractiv acest sfarsit al lumi rolling on the floor am iesit cu gasca la un film apoi am mers la mine acas ne-am udat cu apa am dat muzica tare si am dansat dupa reclamatii de la vecini rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing nu a fost!
numai Dumnezeu va stiilaughing n-ai ratat nimic stai linistitalaughing ca trebuia sa fie de mult cicalaughing daca nu vrei sa pierzi fi atenta pe 25laughing dar nici atunci nu va filaughing m-am saturat de subiectu astalaughing