| Mălinuşaaa a întrebat:

Omfg, omfg! Am ratat sfarsitul lumii [apocalipsa] imi spuneti cum a fost? Fundaaaaa [laughing)))]

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Nu se poate! :O
Stai linistita ca mai vine unu luna viitoate. Daca nu.l prinzi nici p.ala, poate ai noroc cu ala din 2012 oh go on NoROCK!

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mine la masă nu ajuns, cică nu i-a plăcut că o "mituiam" cu valută pentru pomelnic!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Păi, n-ai ratat mare lucru.winking
Oamenii (supersticioşi fără treburi) n-au dormit toată noaptea până dimineaţă la ora 4 când au realizat că nu s-a-ntâmplat nimic. Apoi, au dormit toată ziua.
Eu am văzut la ştiri că, de fapt, n-a fost decât un panou publicitar.
Şi am redevenit la viaţa obişnuită.
Sfârşit!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu a fost nici un sfarsitu lumii
ori l am ratat eu la fel ca tinerolling on the floor)0

| Liviu a răspuns:

Vad ca una lume a suferit grave modificari genetince gen TUlaughing

caramela
| caramela a răspuns:

S-a amanatlaughinglaughing beleaua mare e ca si eu l-am ratat fiind la o petrecerelaughinglaughing oare eram ametiti si nu s-a apropiat de noi?hee hee

| EuEduard a răspuns:

Stai linistita ca Romania e cu 50 de ani inapoi... deci la noi vine sfarsitu lumii peste ceva timp rolling on the floor

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Intrebarea asta am pus'o si eu...Esti un xerox!
Trebuia s'o pui si tu...sa te dai mare...hai pha

| ZyReXe a răspuns:

A fost super mega misto sa vezi ce s-a intamplat

Stateam si mancam chipsuri afara si deodata s-a zguduit pamantu si mi-au cazut si chipsurile din mana

Dupa aia fugeau toti oameni ca nebuni era tare

Era ca la chestile cand stai pe tauri deia electrici si te tot zgataie

Chiar imi pare rau ca l-ai ratat (Sansa unica in viata)laughing

| Salamandra_6782 a răspuns:

Deci la mine sfarsitul lumii s-a lasat cu multi mici si multe aripioare de pui, si niste Angeli. Per ansamblu eu zic ca a fost ok, sa mai tot fie de acum incolo. laughing

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Misto...soare...etc.etc

| creatza_8342 a răspuns:

A fost o experienta nemaipomenitalaughinglaughingoricum unii spuneau ca la englezi va fi la 18 si la noi la 4 pai sfarsitul lumiii vine in acelasi timp in fiecare tara nu pe randlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o noutate dragalaughing
nimic nou.
ce vezi tu vedem si noi suntem in carne si oaselaughing o noapte linistita. obisjnuita si cam cald in rest...sf nu o sa se opropie prea curand nu dupa cum spun aia ca doar Dumnezeu stietongue

| rockstarbabe500 a răspuns:

N-a fost niciun sfarsit al lumii sau poate l-am ratat eu LOL