| XatomisX a întrebat:

La ce ora vina sfarsitul lumii? ca sa stiu si eu ca poate nu sunt pregatit ca ultima oara faceam tema la mate si l-am ratat sad

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Ma tem ca il vei rata si de aceasta data. Ori vei fi la scoala si profesorii te vor plictisi atat de mult incat nici la ceas nu vei mai putea tine ochii deschisi, ori vei avea atat de multa tema pentru acasa incat vvei dori sa incepi cat mai repede pentru a o termiina devreme.
Apocalipsa placuta!

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ora 25 si 61 de minute.

| BloomyxD a răspuns:

Sfârşitul lumii nu vine laughing. Însă, dacă e pe 21.12. 2012, ăresupun că vine la ora 21:12, sau la ora 12:21. Habar n-am thinking

| denymar a răspuns:

laughing Esti amuzant! Sfarsitul lumii, am citit ca va veni doar peste 100 de ani. Daca ai vrea sa vezi "Sfarsitul lumii" ar trebui ca in data de 21.12. 2012 sa stai toata ziua in fata geamului!

Răspuns utilizator avertizat
| AdySmarty a răspuns:

Nu vine nici un sfarsit al lumii ...mayasii nu au legatura cu asta..deoarece in biblie scrie clar ca nimeni nu va sti cand vine sfarsitul lumii va veni ca un hotwinking fi sigur mai trebuie sa se inplineasca niste lucruri dupa care va veniwinking

| XatomisX explică (pentru AdySmarty):

Daca ma iei cu biblia e la fel cum zic de sf lumii e doar o gluma care prostii cred eu am intrebat la misto laughing sa stiu la ce ora e