| ionica56 a întrebat:

Am o prietena care de la un timp i se intampla lucruri stranii! Cic noaptea cand doarme se aud niste batai din degete pe patura.mereu la 12 n si termina la 5 d! ce credeti ca este?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cum nu stii? Asa am patit si eu asta-vara.Cand sa ma uit sub pat sa vad cine draq imi incearca retina la ora aia pervers de mica o vad pe Bloody Mary
"Fata tu nu ai treaba in alta parte decat la mine sub pat?"
"Stai ma nu striga"
"Zi ma ce vrei, ca acum pleaca mos Ene si bat la tine ca la fasole daca nu ma mai culc pana mainewaitingZi ce cauti sub pat si nu te bat rau.Doar bine"
"Imi faceam nevoile si vroiam hartie igenica"
Ca sa vezi ce ti-e cu fantomele astea

| mgtow a răspuns:

Da, simple vise care le are

| ionica56 explică:

Nu se uita la filme de groaza! Si nu sunt eu acea fata!

| Danny a răspuns:

Sincer cred ca i se pare. Poate fi un animal de casa, sau o fantoma jucausa laughing
Glumesc, spun ca ar trebui sa schimbe camera unde doarme pentru cateva zile si sa nu se mai uite la filme de groaza happy

| ExtraSakadat a răspuns:

Poate are mintea incarcată.

| Just4FunHD a răspuns:

Idem emilia, i se pare doar insa ca sa fie mai sigura spune-i sa citeasca o carte de rugaciuni sau sa isi spuna o rugaciun daca nu are chef sa caute. Eventual sa aprinda un mic bec, lampa luminita, ceva. Pana la urma e doar autosugestie si cu luminita aia va fi mai in siguranta

| Sapphire a răspuns:

Cum se aud oare niste batai din degete pe patura? Curioasa treaba, ca doar patura nu este o suprafata neteda si tare.
In fine, sa citeasca o carticica de rugaciuni inainte de culcare. Functioneaza. Si eu am avut niste probleme de genul aceste anul trecut. Ma simteam permanent urmarita iar noaptea parca cineva imi sufla in fata sau ceafa. Succes!

| emilia a răspuns:

Este imaginatia prietenei tale.
Spune-i sa nu mai stea atita la calculator si sa nu vizioneze filme de groaza inainte de culcare.
Mai bine ai sfatui-o sa isi ajute parintii, sau sa munceasca putin, iar inainte sa isi faca un dus.
Adoarme bustean.
Va fi prea obosita sa mai auda ceva.
Nu vorbesc de rau, ci doar te sfatuiesc (in cazul in care esti acea prietena ) sa lucrezi putin si totul va fi bine.

Multa liniste *!

| Simonyka a răspuns:

:-s nu stiu.Mai bine s`ar culca inainte de 12hee hee

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Wow big grin eu cred ca te minte big grin