| RAY a întrebat:

Raspunsurii rationale

oare ce aprecia o femeie sau un barbat la sexul opus acuma un milion de ani? cum era viata atunci? vreau documentare despre acel trecut sau articole sau parerii da rationale

3 răspunsuri:
| RAY explică:

Omul nu a fost maimuta, omul are stramos comun cu cimpanzeul e greu de inteles? nu vorbeam de sensul vieti, si de cum isi alegeau ei parteneri, niciodata nu pot fi satisfacut de stiinta ca nu sunt crestin sa spun ca stiu totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar atat de greu

| IdNo a răspuns:

Omul nu exista acum 1 milion de ani. Ce iti da siguranta stramosilor? Niste teorii? Sau ai calatorit tu in timp si esti convins ca de asta?