| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Daca fac proiectie astrala, si in astral(in afara corpului, in realitate ceva de genu) imi imaginez si reusesc sa creez o gaura neagra, o sa afecteze pamantul? Dar daca visez si sunt lucid si mai si sunt la cel mai apropiat punct dintre realitate si subconstient, si imi imaginez o gaura neagra fix in centrul barierei, o sa afecteze de exemplu pamantul? Ms.

11 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

O gaura neagra e o entitate materiala de ordin de marime stelar. Creaza intai ceva mai mic, care incape pe noptiera, ar trebui sa fie mult mai usor. Procedeaza gradual.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu va mai drogati!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu foti face! nu ai cunostintele necesare pe care sa le fi acumulat aici, in planul real-material!

| costinvlad explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cum adica? Daca pot iesii din corp? Ce se intampla am intrebat eu(Daca fac gaura neagra, mai ales langa teava de gaze, priza, condensator electric, etc).

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru costinvlad):

1. imi vine greu sa cred ca stapaesti si cunosti tehnicile de "constienta extracorporaa! 2. "gaurile nege" sunt doar un concept 'filozofico-maematic"! :o laughing tongue

| costinvlad explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu vreau sa ies din corp. Odata am incercat o metoda de pe net, si am simtit furnicaturi si vibratii, etc. Dar am renuntat. Eu vreau sa fac asta ca sa imi spionez colegii de liceu, clasa si alti oameni ca sa le fur contul de metin2 si sa vad ce zice de mine. happy happy laughing))

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru costinvlad):

Ai foarte multe de invatat ca sa pot "iesi din crp"! pentru inceput: trebuie si este strict necesar ca sa inveti foarte bine materiile predate in scoala! Prostiile de pe net sunt inaplicabile si nu au nimic in cmun cu "planul astralaplicat". P.S. Prin trairea extracorporala nu poti spiona pe nimeni, dar te pot cunoaste pe tine si poti intelege functionarea universului! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat la Avengers si te crezi Thanos. Cool.

| Krax256 a răspuns:

Stai cuminte Kim Jong Un micwinking

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Voi astia cu astfel de imaginație depuneti pus?!

| Ilici01 a răspuns:

Tu chiar te-ai nascut in 2011?