| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce am fost admis la buget la o facultate si am hotarat sa nu ma duc, dar am prins si camin.Ma vor exmatricula dupa primul semestru sau la finalul anului cand am de gand sa ma retrag? Si oare va trebui sa platesc ca nu o sa ma duc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar vrei sa dai cu picioul la singuar oferta gratis?
Ca alta nu mai pupi tu la buget!
Si nu glumesc!
Daca nu aveai sa te duci, era mai onorabil si cinstit sa mergi sa comuncii ca te retragi, macar se coupa locul cu un alt student.

| tril a răspuns (pentru Violleta2022):

El a mai pus intrebarea (usor modificata). Imi face impresia ca doar vrea o cazare foarte ieftina. Se retrage la sfarsit de an, iar anul viitor se inscrie la alta facultate, unde iar ale loc la camin. Si tot asa...

| cyupaku a răspuns:

Mergi frate daca ai si facultate si camin, altii nu au nici unele