| Dobrinx a întrebat:

acum cateva seri am visat o fata cu ochii albastri, era o fata foarte frumoasa din punctul meu de vedere, chestia e ca nu o cunosteam, si mai ciudat, sunt 'indragostit' de o fata cu ochii albastri de la mine din liceu dar nu seamana cu fata visata..deci, ce semnificatie are visul? Funda!

p.s: Am ales categoria asta deoarece e despre vise si cred ca e cea mai potrivita big grin

Răspuns Câştigător
| caroline27 a răspuns:

E un fel de semn, eu zic sa incepi sa vorbesti cu tipa din liceul tau! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca iti plac fetele cu ochi albastriiwinking