| Metin2zM a întrebat:

am o intrebare. Iar intrebarea este urmatoarea... Daca nu am dat carnetul de note atunci cand am terminat clasa risc sa raman repetent? Va rog nu vă bate-ţi joc de mine sunt foarte speriat! Dau funda. Vă multumesc pentru raspuns. In toamna trebuie sa trec in clasa a şasea.

Răspuns Câştigător
| jojo_2491 a răspuns:

Cine te-a mintit? cum sa ramai repetent daca nu ai carnet de note? ramai repetent doar daca ai medii sub 5 si nu treci examenele de corigenta din toamna.linisteste-te.

9 răspunsuri:
| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu, bineinteles laughing

| MâţaD a răspuns:

Nu, stai liniştit.Şi mie mi s-a întâmplat anul trecut să nu îi dau carnetul dirigăi pentru simplul fapt că am uitat.Şi ce?oh go onmare pagubă.Is not a problem!happy

| rhadan a răspuns:

Adit 58 te lauzi ca ai terminat cu 9, 91 si eu am terminat ca sef de promotzie pe gimnaziu, adica in toti acesti patru ani cu media 10 si acum trec pe a 9 happy

| Metin2zM explică:

V-aş da funda la toţi dacă s-ar putea! Jur! Vă multumesc tuturor! Îmi vine sa plâng de fericire (ba nu-mi vine... ziceam si eu doar asa).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu...altfel oricine si-ar pierde carnetul din greseala ar ramane repetent...e ceva absurd.

| nextlevel999 a răspuns:

Nu

| marius031 a răspuns:

laughing Nu
ala e doar daca vrei tu sa iti treaca notele in el
eu nu am mai pus o nota in carnet din clasa a 9 a si am trecut clasa 13

| Radu_2790 a răspuns:

Eu nu mai am carnet din clasa a 5-a si uite`ma...am ajuns si licean.Nu cred ca e vreo problema.Acum depinde si de diriginte, dar nu cred ca e cineva atat de nebun sa lase repetent pentru un carnet.Sa fim totusi seriosi.

| adit58 a răspuns:

Nununu stai linistit eu nu am dat de trei ani carnetu si am terminat scoala.generala cu media 9.91, asa ca nu ai motive de ingrijorare