| Rabbit12345 a întrebat:

Salut TPU,

De cam 2 zile ma simt slabit, cred ca am si febra + ameteli medii(nu imi pierd echilibrul) De 1 saptamana aam intrat la regim in care mananc doar salate, ff putin carne la gratar.
S paine/sucuri deloc.Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| AnotherOne02 a răspuns:

Poate ca esti anemic. Poti sa fii si gras dar daca nu ai suficiente vitamine in corp nu poti tine diete.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. da o petrecere pe asta.
e normal sa te simti slabit, teoretic pierzi din glicogenul din ficat. apoi energia luata din grasimi este insuficienta de aceea organismul ia din muschi sa produca glucoza. nu ma intreba ce inseamna nu am inteles niciodatalaughing dar de aceea esti slabit, trebuie sa te obisnuiesti, discipolii si in pesteri solare in conditii oripilante continuau sa il laude pe milarepahappy

| jamal000 a răspuns:

Incearca sa mananci mai multe proteine!

| Rabbit12345 explică:

Am uitat sa mentionez ca fac 15 minute minim de sport in fiecare zi