| Bogdiii93 a întrebat:

Există un fel de microcip,care odată ce este implantat pe creier,cei care te controlează, poate să îţi dea în minte tot felul de informaţii? O zi plăcută în continuare!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-felul-de/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te uiti la prea multe filme SF

| Dariusuu a răspuns:

Încă nu a apărut așa ceva dar probabil ai văzut și tu filme SF în care există.

Multe persoane au nevoie de un cip de-ăsta probabil n-ar mai fi lumea așa de bolnavă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in literatura SF.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-te-poate/
Ai mai pus-o pe 6 iunie.
Shit! Acum nici nu stiu, sa-ti raspund la aia de pe 6iulie, sau pun la asta de pe 6 iunie, dar ai doua pe 6 iunie, sau iulie? m-am incurcat.
Hai las-o'n Iq-ul pantofului meu ca ai facut-o intentionat.Du-te dracului!

| matrix100 a răspuns:

Astea momentan sunt valabile in firme, poate in viitor vor deveni realitate