| anonim_4396 a întrebat:

mi s-a intamplat de cam 3 ori ceva ciudat cand ma pun la culcare dupa cateva minute ma trezesc dintrodata speriat si am senzatia cateva secunde e ca si cum te-ar speria cineva de moarte dar nu stiu ce este cu senzatia aceea deci nu eram adormit eram intr-o stare de relaxare sa-i spun asa foarte aproape de somn ..Stiti ce este? e cam ciudat.

Răspuns Câştigător
| DarkBogdan90 a răspuns:

Pot sa spun ca e doar imaginatia ta.si mie mi se intampla cand ma uit la filme de groaza am senzatia ca ma priveste cineva din pereti dar nu e nimeni e doar imaginatia ta primesc fundita? big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu, am dormit doar 5-10 min.;
nu cred ca se moare din asta...

Răspuns utilizator avertizat
| TrustStyle a răspuns:

Eu cred ca vrei sa spui ca e ca si cum ai pica din patlaughing...te scoli brusc...ei bine, visezi! O_o(in sensu' real, chiar visezi..si nu stii ce, pentru ca nu-ti aduci aminte)

| roxanagabriella a răspuns:

Serios vorbind, poate fi vorba cu adevărat de nişte temeri. S-a întâmplat ceva nou (şi chiar mai puţin plăcut) în viaţa ta în ultima perioadă? O teamă de orice gen:tema de examene, de colegi, de griji pentru ziua de mâine... faze d-astea? Nu e cazul să răspunzi la întrebare nimănui de pe TPU, dar încearcă să îţi răspunzi ţie. Şi poţi să îţi notezi pe ceva ce ai simţit, când şi cum ai depăşit momentul. Nu este nevoie să vadă nimeni foaia, dar fă tot posibilul să o scrii. Eu cred că e o anxietate ceva. Bine, nu este exclusă nici faza cu TV-ul, dar merg pe premisa că totuşi, nu despre asta e vorba.Baftă! Şi curaj!happy

| cora95 a răspuns:

Pai poate ai ramas cu niste ganduri care sunt mi triste sau ti-e frica de ceva anume.........nu stiu ce sa zic mai fa-ti si tu o cruce ceva nate sa dormi

| claudia92ana a răspuns:

Cred ca am idee despre ce vorbesti.nu este vorba despre vis, nici de anumite temeri...(spun asta pentru ca si eu am patit) chiar daca nu am avut nici un impact din punctul asta de vedere...

Cred ca cel mai recomandat e sa mergi la un psiholog...chiar te ajuta sa te intelegi pe tine!

| SunsetGeorge a răspuns:

Ar putea exista o conexiune intre tine si filmele Horror? Cum ar fi Paranormal Activity? Daca esti foarte credibil si crezi in entitati precum spirite, atunci dragul meu prieten las-o mai moale cu filmele de groaza.Sau ai avut o intamplare in trecut care te-ar fi putut lasa cu sechele. Nu ma intelege gresit, nu te jignesc, doar incerc sa ajut! Cheers!