| girml3x a întrebat:

recent am avut 2 vise foarte ciudate, unul dintre vise era asa : eram la scoala, la ora, aveam ora de dirigentie, si deodata imi batea inima tare, si tot mai tare, si a venit cineva cu targa si m-a dus undeva si deodata m-a trezit intr-un cabinet, si cineva imi facea injectii in vene ( cate 2 injectii ) si in picior, in zona tibiei mi-a facut 2 injectii, si dupa ce mi-a facut injeciile, toate venele s-au umflat si aveam palpitatii! Şi m-am trezit! Al doilea vis : Eram intr-o excursie cu niste fosti colegi de generala si mergeam pe o sosea iar pe lnaga sosea erau dealuri multe si un loc ciudat, si deodata am simtiti un cutremur tare tare, m-am speriat si m-am prins de copac, si pamantul sa inclinat, si parca era sa cad intr-un...vid! dupa care m-am trezit. Am uitat sa precizez! Am foarte multe palpitatiii la inima, si cand fac efort inima imi bate extrem de tare, cand am mers la doctor a spus,, lipsa de calciu", eu ma tem ca nu e doar atat! Astept raspuns! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| raluuu10 a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva anume visele tale...pot fi decat vise de noapte...cat despre inima trebuie sa te duci la un doctor specialist din Bucuresti si daca si acesta iti spune tot lipsa de calciu inseamna ca trebuie sa iei calciu!

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salut! uita-te aici caci poate va fi si semnificatia viselor tale:
http://acvaria.com/index.php?p=dictionar
sau aici:
http://www.cevisez.ro/

sau:
http://www.oniromantie.ro/modules/news/

sau:

http://femeiok.ro/dictionar-vise.html
Ceao!

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameJunior a răspuns (pentru lolosaurus):

Atunci spune tu ce inseamna visele baiatului. daca zici ca ce scrie pe net nu e adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| iEmonel a răspuns:

O sa mori in curand.

| Céline7 a răspuns:

Draga mea nu-i nimic nu trebuie sa te mai uiti la filme de groaza si in camera trebuie sa ai putine electronice, vei dormi mult mai linistit te asigur!

| carlacristea2002 a răspuns:

Si eu am lipsa de calciu si de 3 saptamani mi-au aparut pete ciudate!(doctorul zice ca e o boala)big grinbig grin