| Insurgent a întrebat:

Am avut un vis ciudat...eram pe stadion cu prietenii mei, iar ei s'au suparat si nu mai stiu ce vroiau sa faca, dar atunci am luat o lama si le'am spus ca daca pleaca o sa ma tai la vene..., aveam lama in palma dreapta, iar cu cat se indepartau mai mult strangeam pumnul taindu-ma, apoi m-am taiat si putin la vene. M-am trezit brusc, iar apoi m-am uitat la mana dreapta si aveam niste zgarieturi, iar unde erau venele aveam mana extrem de rosie.
De mult timp am vise de genul asta, imi puteti spune ce inseamna?

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Emo? emo girl?
trezeste-te la realitate. si lasa prostiile, decat emo mai bine o fata normala
si normal ca ai astfel de vise, ori esti emo, ori vrei sa fi, ori te tot gandesti la stilu' asta tongue

| Insurgent explică:

Uitati ce e...lasa'ti de o parte partea cu stilul emo si concentrativa mai mult la intrebare! daca chiar raspundeti, si apropo poate voi nu intelegeti curentul emo, dar mie chiar imi place si nu m-i se pare ceva 'anormal'

| Noname_6326 a răspuns:

In vis ai strans pumnul si te-ai zgariat cu unghiile si probabil la vene ai stranswinking

| Noname_6326 a răspuns:

Adica in timp ce dormeai

| rob3rttt a răspuns:

Aolo emo... e si normal sa ai vise din astea raised eyebrows, fi si u mai "happy" lasa draq stilu "emo"...nu stiu de unde draq au inventat romanii sau de unde au imprumutat stilu asta. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si eu am avut un vis asemanator si am cautat in dictionar de vise si mi-a spus ca este o moarte apropiata:dsad dar sa nu crezi... pup daca mori sa ma anunti