| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Salutare tuturor!
Ce pericolele credeti ca reprezinta pentru Pamant, fenomenul de aliniere al planetelor?

4 răspunsuri:
| Ododododo a răspuns:

Planetele se aliniaza la un anumit interval de timp si au mai fost aliniate de D-zeu stie cate ori.Sa nu te gandesti la cacaturile astea care circula acum cu "OMFG MURITM" etc nu avand in vedere ce a zis NASA citez "n afara de solstitiu, de cea mai lunga noapte, nimic altceva de importanta majora nu ne asteapta, anunta acestia. " am incheiat citatul See? ^^

| Ododododo a răspuns:

In cel mai rau caz poti sa dormi prea mult si sa uiti ca peste cateva zile e Craciunu si tu nu ai facut nimic laughing

| 1libercugetator1 a răspuns:

Stiintific e doar un fenomen normal nu se intampla nimic care sa afecteze pamantul

pesudostiintific cica ne ciocnim de o planeta care in mitologie de fapt e un zeu

| Ododododo a răspuns (pentru 1libercugetator1):

WoW ne ciocnim blushing Daca nu e bun la ciocnit sa ne lase laughing)