| adinutza94 a întrebat:

Sws! am auzit ca daca tii parul impletit creste, voi ce credeti? asa este?

7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu, doar se onduleaza. De crescut creste oricum.

| ΔH a răspuns:

Aham.
si daca ar fi sa o luam logic, din ceea ce ai scris tu, daca-l tii despletit, nu mai creste?

| ΔH a răspuns:

Aham.
si daca ar fi sa o luam logic, din ceea ce ai scris tu, daca-l tii despletit, nu mai creste?

| cosima11 a răspuns:

Eu cred ca da. sora mea e coafeza si mi-a spus de multe ori ca parul care e ros la varfuri nu mai creste asa repede ca unul sanatos. in momentul in care ai parul prins sau impletit, varfurile nu se mai freaca asa mult de haine.sau poate deloc.depinde de lungimea parului.si deci nu se roade asa repede.asa ca ai toate sansele ca parul sa iti creasca mai repede.

| moftuliki a răspuns:

laughing nu stiu nu cred doar iti da un aspekt placut la par adica se onduleaza

| marsy a răspuns:

Da. creste. mai rapid deoarece este tras de la radacini!

| adinutza94 explică:

Eu vroiam sa zic ca creste mai repede...