| EleninNWO a întrebat:

TPU cand vine Sfarsitul Lumii da sa nu fie la barbu la OTV da laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing rolling on the floor funda cine zice?

Răspuns Câştigător
| ItsMatrix a răspuns:

Cand vrea muschiu mi-a si pl mea paralizata :]]] laughing)

7 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Sfarsitul Lumii o sa vina cand o sa mori.

| ღAnonimღ a răspuns:

Apocalipsa va veni cand va exploda soarele

| GiveMeYourPussy a răspuns:

laughing)) buna intrebarea :pe sfarsitul lumii nu va veni degraba. eu unul zic ca sfarsitul lumii nu va exista niciodata... "sfarsitul lumii " este doar un titlu casa distraga oamenii de la criza.sa uite de ea :pe nu se va intampla. totul este doar politic.NU EXISTA SFARSITUL LUMII!

| MG4Life a răspuns:

Presupun ca sunt singurul care crede in Credinta-Ortodoxa,
Apocalipsa va veni dupa ce se vor implini cele scrise in biblie, suntem in a 4-a sau a 5-a faza acum, numai e mult pana la antichrist, o sa-l prindem posibil, crede-ma e adevarat! Citeste apocalipsa Lui Ioan, TC, si, crede in Credinta-Ortodoxa, ignora-i pe toti, deoarece acesta este cel mai bun fel de a fi salvat!

| FarrellBull a răspuns:

Sfarsitul lumii nu o sa stim cum si cand o sa vina, stiu doar de la un preot care mi-a spus ca atunci cand va veni, cu 3 ani inainte se v-a arata o cruce mare pe cer unde toti oamenii au sa o vada

| vladdd16 a răspuns:

Va veni cand ajunge Dan Diaconescu presedinte big grin big grin big grin Pe bune nu glumesc happy

| ianaa a răspuns:

Pffff
sfarsitu lumi vine in2012 laughing
cred confused