| OOOLEOOO a întrebat:

Traiesc intr-o societate in care limonada pe care o beau este facuta din coloranti artificiali iar sulutia cu care spal vase din lamaie adevarata...

Tu mai intelegi ceva?

Rog sa ramana la filosofie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa alegi.
Normalitatea in societatea noastra este sa manaci cadavre de animale de 3 ori pe zi si E-uri cu galeata.
Spitalele sunt pline si lumea da vina pe Dumnezeu.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Paradox. : ))

| mgtow a răspuns:

Orice e chimic daca stai sa gandesti bine. Minciunile umbla prin aer.

| DeyCj a răspuns:

Banul.Costuirle de producție a limonezii „deminaturale" sunt la jumate, iar profitul crește ca prețul final este la preț de limonadă naturală.
Detegentul de vase conține glicerină pe post de lămâie care dă senzația ca este lămâie și real este compus chimic.
încă un motiv în plus pentru care folosesc dterget de vase pastă verde si beau limonadă făcută cu mâna mea, și când îi sezonul socată la greu, făcută de subsemnatul, ca așa cum se sție cel mai bun lucru făcut este cel care și-l face omu cu mâna.Deci și limonada se poate face de casă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cine naiba te pune sa bei limonada cu coloranti?

| Doub a răspuns:

Totul e pe invers..Anormalul a devenit normal, dar la ce te astepti de la societatea in care traim?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Naspa frate, muta-te pe o insula pustie sau in jungla!

| Duucu a răspuns:

Trăiesc într-o societate în care mă spăl cu lămăie pe dinți deoarece toate pastele de dinți mai rău fac...

| LenoreVoldaren a răspuns:

In ziua de astazi si daca mananci un mar incepe sa te doara burta sad

| Duucu a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Aia e diaree, sunt normale simptomele laughing

| Swan39 a răspuns:

Ai o oarecare libertate de alegere, mai mult sau mai puţin. De preferat e să ajungi să fii cât mai independent posibil, faţă de societate, dar oricum, să te detaşezi complet de aceasta nu prea poţi.