| anonim_4396 a întrebat:

"Un om fericit e ori prost ori lipsit de empatie." - M. Bendeac

Ce părere aveți?

66 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns (pentru Mosotti):

Eu ma gandesc la animale, la oameni nu prea. Si Bendeac s-o fi referit la animale, ca stiu ca are un caine pe care il iubeste foarte mult. Oricum, ideea nu era a lui, deci cei care s-au legat de "autor" sunt doar bagatori in seama. Nu cred ca poti fi impartial cand vezi niste mucosi ca bat un amarat de catel (voiam sa scriu ce am vazut la stiri, da' mi-e ca dau idei multora de aici, ca asa ii vad).

| Mosotti a răspuns (pentru Mădă0611):

Aaa, pai asta nu accept nici eu, intervin daca cineva bate un animal, asta clar.
Ziceam ca nu ma gandesc la soarta lor in natura.

| Panamax a răspuns:

Parul bun paraseste capul prost.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Acum toti idiotii se cred filozofi, toti care se scalambaie se cred actori.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Eisenheim):

Cu cit stii mai putine, cu atit ai mai putine motive ca sa nu fii fericit...

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Jokerul