| anonim_4396 a întrebat:

Va fi cutremur in luna aprilie 2009?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Deocamdata cutremurele nu pot fi prevazute stiintific.Ion Istrate nu face precizari.Pluteste intr-o ambiguitate derutanta. Mira

76 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu.

cristian
| cristian a răspuns:

Ioan istrate spune ca stie cand va fi marele cutremur.
Uite aici:www.ioanistrate.ro/ - 26k

carla
| carla a răspuns:

Ala economic cu siguranta, aici nu exista dubii happy

| cely a răspuns:

NU

| otypa a răspuns:

Asta numai Dumnezeu stie..cutremurul poate veni oricand poate veni peste 2 minute..asta nu stie nimeni doar DUMNEZEU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
NU.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar D-zeu stie acest lucru...nimeni altcineva..doar cei fara credinta in D-zeu pot spune asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu cred ca va fi acum...numai dumnezeu stie cel mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu? ce sa intampla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuj c sa zic am 12 ani dar daca va fi... sunt dispus sa lupt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnule drag daca va fi cutremur va rog sa ne anuntati si pe noi*:*:*:va rog din suflet...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu 100% ca va fi ca de cand am intrat in luna aprilie visez numai cosmaruri cu cutremure... o sa fie intre 4 aprilie si 18 aprilie...eu asa cred pregatiti-va fratilor...salut...numai dumneziu stie sper sa nu fie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie dumnezo pe dracu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca va fi ca cica se spune ca un cutremur inmens este odata la 30 de ani si se asteapta la un cutremur de genul acesta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca va fi acel cutremur acum doar dumnezeu stie daca va fi sau nu va fi eu sper sa nu fie asa ca daca va fi dumnezeubsa va ierte pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred decat in DUMNEZEU ce va fi va fi asa ca fiti cu incredere in Dumnezeu va pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca va fi, dar sa ne rugam la dumnezeu sa ne pazeasca ca fara ajutorul si mila lui nu suntem nimic, doamne ajutene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da va fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar imi e tare frica...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cat de buni suntem in ultimul timp si cum o vom continua... intrebarea este...numa cutremure vor fiiiiii? ...ganditi va fratilor ca nu e de gluma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va fi nici un cutremur.astia vorbesc numai prostii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca vine cutremul...astept moartea dar sa vina mai repede ca nu mai am rabdare