| Sawarekh a întrebat:

Voi credeti ca traim intr-o minciuna?

Legat de atatea carti si titluri pe Youtube '' Ce vor femeile/barbatii'' sau '' Femeile vor iubire, Barbatii sex'' etc.
Eu cred ca sunt doar niste stereotipuri Eu ma regasesc in toate dorintele femeilor, ca barbat fiind, ..de asemenea am intalnit femei care doresc exact ce spun barbatii.
Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Iti zic doar un lucru, daca ar fi un singur raspuns la intrebarea ce vor femeile/barbatii nu am avea atatea carti pe tema asta happy

| Sawarekh explică (pentru RoCkKiD):

Cred ca au fost scrise degeaba, din multe punctr de vedere consider ca sunt doar generalizari inutile

| RoCkKiD a răspuns (pentru Sawarekh):

Par chiar sunt intutile, dar cat timp sunt fraieri care le cumpara o sa tot apara.

| doctorandus a răspuns:

Corect, ele provin de la oameni care n-au tangenta cu psihologia.

| Emma30555 a răspuns:

Asa este, nu e diferența prea mare, probabil asa era înainte societatea, erau anumite mentalități care acum sunt depășite

| Marian12123 a răspuns:

Eu zic ca adevărul este la mijloc.