| Merry24 a întrebat:

Ce credeti despre iubire? eu cred ca barbatii sunt niste imaturi si idioti... voi c parere aveti?

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Marea majoritate cam asa sunt, insa nu toti. Exista si destui baieti care gandesc maturi si nu sunt idioti insa sunt cam rari in ziua de azi. Eu am un specimen din asta rar langa mine si sunt cea mai fericita. love struck

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa zic si eu ca femeile sunt curve si in viata ma descurc singur, mi-e scarba sa am o parasuta la usa mea care s-ia inceput viata sexuala la 12 ani.

| elasexygagica a răspuns:

Nu generaliza reaophbbbbt

| Klepto a răspuns:

Buna don'soara ipocrita "iubitul meu ma pune sa muncesc si ii plecat in Italia, deci nu-mi da la coada des", m-ai prins intr-o stare foarte buna, generalisto, eu fac toate tutele pe care le intalnesc ipocrite cand incep sa abereze si se cred niste sfinte, nu tu faci exceptie.
Bai Merry had a little lamb ce esti, cand tu o sa fi corecta si o sa alegi baietii corecti, atunci o sa vezi ca gresesti, dar sa te las cu ceva frumos de citit.

Plangi ca tuta in buda,
Ca se simte mental cruda,
N-are bani,
N-are Armani,
N-are iubit,
Dar ii arde de cord*t,
Te crezi sfanta ca Magdalena,
Pacat ca te striga pe strada balena,
Imaturi tu faci barbatii,
Dar te-ai arde si cu tatii, Idioti sunt toti la tine,
Te-as lasa pe-un teren de mine, Sa te vad atunci cum tipi,
Poate atunci n-o sa mai ciripi,
Iubirea-i o iluzie mon cher,
Dar tu nu sti asta ca esti coborata din palmier,
Chiar daca-i avea doua capete de dromader,
Pline ochi cu IQ de shopenhauer,
Tot n-ai intelege asta defel.

| Merry24 explică (pentru Klepto):

In primul rand pentru tetul asta nu primesti funda...in al 2 rand eu am o relatie de 4 ani cu tipul doar ca el s-a racit de mine...am cerut o parere nu jigniri

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns:

Imaturi si idioti si totusi ii iubim`happy. Fara ei nu am putea trai`happy

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

raised eyebrows. Nu am zis nmc legat de tatal meu`. Ai inteles tu gresit`oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Imaturi si idioti au fost facuti in intrebare daca nu ai observat raised eyebrows. eu nu am generalizat nimic! ti.am zis. Ai inteles tu gresit

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

raised eyebrows. Mai bine lasa. Oricum nu intelegii`. Si nu.mi pun mintea cu un "geniu"ca tinelaughingwinking...

Răspuns utilizator avertizat
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru zuzu):

Poi Corect. Si fara sa fiu misogin, singurele motive pentru care ne trebuie femei e : sa avem pe cine indragi, saruta si pana la urma, cu cine a face sex. La fel e si la voi, dar noi putem face de mancare curat etc, dar voi n-ati putea repara sau curaj sa face-ti unele lucruri pe care noi le facem.

| daii a răspuns:

Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
Dar ce poate însemna o iubire? Cât poate ea dura? Nimic nu durează în lumea asta; totul trece, totul se preface, totul moare ca să se nască din nou, altfel, în altă parte, cu alţi oameni. În dragoste nicio certitudine nu e definitivă... Lucrul acela elementar - sentimentul că eşti iubit - trebuie necontenit verificat, căci o singură îndoială, o singură greşeală poate transforma totul în nebunie şi extaz. Dar dragostea, cât ar fi de mare, nu poate satisface niciodată. În iubire ne deşteptăm totdeauna prea târziu. Si inchei prin ati spune că cel mai dureros lucru pe care un băiat il poate face este să lase o fată să se arunce in iubire cand el nu are intentia să o prindă.

by daiiwinking

| Silviu591 a răspuns:

Reprofileaza-te femeie

| Dumnezău a răspuns:

Nu sunt imatur, nu sunt idiot, sunt doar afemeiat si misogin. tongue

| b3bitsa a răspuns:

Iubirea. )laughing iubirea trece de la un timpbig grin Majoritatea lor, dupa o intalnire te vor direct in pat. mai rar sunt unii cum se cade!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Mersi de generalizare. Nu sunt toti imaturi si idioti, doar ca problema ii ca APROAPE toate fetele is imature si idioate si alegeti doar tampitii cocalari, cu creste si tepi in cap, slabi ca gardu si prosti ca bradu si desi is urati ca dracu, daca au ochelari pe cap sau ochi, fara tricou si niste poze facute in casa is "sweet :X:X:X " sau " nice " si nu va intereseaza ca ii de treaba sau ramane cu voi. Si poate sa fie inger daca nu arata bine nu stati cu el in veci. Voua sa trebuie unu care sa fie misogin, al dracu, care sa va palmuiasca peste curutzu vostru delicat si care sa va traga de par in pat, ca sa va tina cu bani sa nu auziti de cuvantu LUCRU SAU JOB si sa no scoateti niciodata din petreceri cu miile de Euro zilnic cu fetele, da banii aia trebuie sa vina de undeva. Ca pan la urma cand se satura sa va satisfaca toate nevoie de mai sus, sa aveti ce sa-i reprosati sa renuntati la el, si la urmatoarea barfa cu fetele sa aveti de ce sa-l acuzati ca o facut si sa-l luati la rand pe urmatoru. Recunoasteti unu care va aduce micu dejun la pat si va face cadouri ii de treaba la inceput, dupa apare ca un fatalau pe care il "tineti in lesa " si nu mai e bun, desi exact ala e genu de persoana care va iubeste si o sa tina la voi, dar voua va trebuie un nemernic care sa profite de voi si care sa va faca sa va simtit ca o curva, in pat. P.S. Pe voi va intereseaza doar Aspectu Exterior si Banii. Atat

Răspuns utilizator avertizat
| JuLien a răspuns:

Despre iubire.doar o reactie chimica. si da majoritatea barbatiilor sunt niste copii mai batranilaughing

| Anonim654321 a răspuns:

Atunci cu cine te mai iubesti si faci sexhee hee daca suntem imaturi si idioti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca iti urasti rudele de sex masculin. Cauta un chibrit.
Si sa inteleg ca tu cunosti toti barbatii ca sa iti permiti sa generalizezi. Arzi.
Si sa inteleg ca te-ai reprofilat? Esti lesbiana? Fa-te cenusa.

| micaelaaa a răspuns:

Ai mare dreptate rolling eyes

| pissy_1035 a răspuns:

Mai. sa stii ca nu toti barbatii sunt la fel. doar pentru ca unu te-a dezamagit aia nu inseamna ca nu mai sunt si altii barbati. care pot fi mai okey.