| anonim_4396 a întrebat:

1)Am Mozilla si din greseala mi-am sters bara de sus de cautare, asa ca nu am cum sa caut.Cum o pun la loc?
2)Cum imi dezinstalez myv9, ca in Control Panel nu-mi apare si am incercat si cu about:config si tot n-a mers?
3)Cand dau new tab cum fac sa apara google.ro?

Răspuns Câştigător
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut,
1)Click dreapta sus si bifeaza Navigation Tollbar

2)Daca nu ai reusit din Control Panel iti recomand un program foarte bun care curata tot: http://www.freenew.net/windows/iobit-uninstaller-2-0/68873.htm

3) In firefox nu cred ca se poate!
Succes!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pentru ca să faci bara de căutare vizibila iar trebuie să intrii acolo în meniu și de la vizualizare să rebifezi „arată bara de navigare".
Aplicația myv9 numa dacă văd îmi dau seama despre ce e vorba.Probabil e vorba de o bara de instrmente instalată cu vreun program la care nu ai folosit custom install sau advaced(ai folosit principiul românesc=>cioban cibernetic)
Ca să îți apară pagna de pornire la deschiderea unui tab nou trebuie să intrii în preferințe și de acolo să setezi la deschiderea unui nou tab ce să apară.
Succes

| DeyCj a răspuns:

În bara de meniu

| betti a răspuns:

Ai reusit sa rezolvi? Daca nu ai reusit, poate vei reusi daca instalezi iar monzila.

| Eusebiu_Raul_1998 a răspuns:

1) dai click dreapta sus langa ajutor unde nu scrie nimic si dai pe Bara de Navigare

2) instaleaza perfect uninstaller si poti dezinstala orice program

3) Intri in mozila dai pe unelte si la optiuni si scrii la Pagina de start www.google.ro Sper ca ajuta noroc:D