| BiancaDuta a întrebat:

1.Dintre AVG si Bitdefender care e mai bun?(antivirus) si de ce.
2.Link de descarcare al antivirusului mai bun.
3.Link cu manual de utilizare. Funda

8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Bitdefender.Ai grija si la cerinte.Am vazut pe cineva se plangea aici ca mergea prost PC-ul de la anti-virus.Am avut si eu AVG si dintr-o data a facut o figura ciudata: nu mai pornea si din cauza lui nu puteam sa instalez alt Anti-Virus.Am vazut la Zon@IT ca AVG (cred ca acum au rezolvat problema) stergea un folder vital pentru windows.Cred ca s-a rezolvat, dar sa nu cumva sa ai surprize mai bine BitDefender sau Kaspersky.

Cauta pe TPB sau rar.bg descarci cu BitTorr.ent

| imaqtpie a răspuns:

Bitdefender este mai bun.

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Avast ai cel mai bun,, eu le-am avut pe toate si avast chiar m-a impresionat,,, ia si putin din performanta ai super antivirusu asta! funda,,

| BiancaDuta explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Dar ma protejeaza ff bine de virusi?

| ZeHelp a răspuns (pentru śĩĿṽịṻ):

Da foarte multe alarme false. Nu e prea bun.

| costin95 a răspuns:

Kaspersky

| tteo92 a răspuns:

Sunt de acord cu costin95, kapsersky!
Daca esti interesata de el, trimite-mi un mesaj si iti trimit licenta.

| ZeHelp a răspuns:

1.Bitdefender toata ziua. De ce? Pai doar cand ma uit la nota acordata Bitdefender si la nota acordata AVG aleg cu siguranta Bitdefender.
2. Daca cineva ti-l va da, cel mai probabil va fi banat de TPU, deci nu te astepta sa ti-l dea cineva.
3.Gasesti peste tot pe internet.