| Maxiela a întrebat:

1.Se poate sterge un cont de gmail si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| WhiteMoth a răspuns:

Pasul 1: http://i.imgur.com/6SDM1.png
Pasul 2: http://i.imgur.com/nxSif.png
Apoi ti se va cere sa completezi parola pentru a-ti sterge contul.

| Maxiela explică (pentru WhiteMoth):

Iti multumesc mult!

Inca o intrebare daca nu te superi: cum parasesc aplicatia de facebook ca sa nu-mi vada altii profilul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maxiela):

Nu am cont facebook si nu stiu. Am lipsit de acasa. Imediat iti dau si ce vrei.

| WhiteMoth a răspuns (pentru Maxiela):

Nu iti inteleg intrebarea, vrei sa afli cum iti stergi contul de facebook?

| Maxiela explică (pentru WhiteMoth):

Nu sa sterg contul, ci sa ies de pe el, sa nu raman conectata.

| Maxiela explică (pentru WhiteMoth):

Ah, te mai deranjez cu o intrebare si anume dupa ce-am acceptat in lista de facebook nistre prieteni cum ii sterg daca nu-i mai vreau.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate sterge.
In dreapta numelui exista o sageata mica. Acolo intri in cont (account) unde ai "sterge profilul".

| Maxiela explică (pentru anonim_4396):

Nu gasesc, imi poti arata cu un link, imagine

| danyelo2000 a răspuns:

Nu se poate FUNDA?