| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

A folosit cineva Google meet pe calculator, dar care nu are microfon si a apasat Join with a phone?
Imi poate da cineva detalii despre aceasta functie?

Răspuns Câştigător
| Balalau95 a răspuns:

Da, si fara sa adaug nici un telefon, dupa care pe telefon, am pus aplicatia si m-am autentificat cu, contul de google

iar "join with a phone" am facut dupa ce intr-un call, am vazut un numar de telefon, si un pin, am apelat numarul ala (de Romania, binemerci) si am bagat pin-ul, dupa care am intrat in call de pe telefon (si deci merge de pe ORICE telefon, smartphone sau nu)... TARE big grin

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Intră pe meet direct pe tel, nu te mai complica