| The Epic Fail Guy a întrebat:

A folosit cineva noua versiune de messenger, cica se vad toate emoticoanele :D Am aflat despre ea aici:

http://somnulescu.com/blog/a-aparut-yahoo-messenger-11.5 -pentru-romani/

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| rclau14 a răspuns:

Am instalat-o deja in pc. Pot spune ca e o versiune reusita per ansamblu, emoticoanele sunt toate, tab-urile intra toate intr-o singura fereastra, arhiva conversatiilor e modificata in bine, iti arata contactele cu care ai vorbit recent, etc.