| Nardy a întrebat:

A incercat cineva sa puna Android Cyanogen pe samsung Samsung GT-I5500?
Merita? Cum merge? Cum arata?
E riscant upgrade. ul?
Deocamdata am versiunea Froyo

1 răspuns:
| greatLOL a răspuns:

Salut,eu detin un i5500, am facut upgrade la toate versiunile care au aparut pana acum, insa la CyanogenMod 7.1 vers 2.3.5 sau 2.3.7 exista o problema.Bateria va folosi doar 50% din 100%. Cand ajunge la 50% mai dureaza 10-20 secunde si s-a terminat.In rest, acest telefon este ok cu acest upgrade.In concluzie:daca nu esti profesionist, nu incerca, risti sa ti-l freak-uiestiwinkingBye