| dakrismak a întrebat:

am o tableta Samsung galaxy tab 2 p3110 Android 4.2.2. Merita sa instalez un custom rom ce contine android versiunea 4.3?

si daca da, care ar fi mai potrivit dintre: cyanogen mod, Carbon, Slimbean, Cataclysm, Rasbeanjelly, P.A.C all in one?

Multumesc!

7 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Slimbean cel mai potrivit sau android 4.4 kitikat

| dakrismak explică (pentru AdrenalinTm):

Dar inca nu am vazut un custom rom cu android 4.4 pentru tableta asta

| AdrenalinTm a răspuns (pentru dakrismak):

Fai updata de 4.3 si curand o sa fie pentru toata lumea deocamdata e doar pentru Sony updata de 4.4 in curand o saptamana 2 astepti pana atunci si o sa fie pentru toata lumea mai bine pui 4.4 DIFERA FOARTE MULT DE 4.3 e mult mai jmecher eu mi-am pus pe lepotop Virtual box andorid 4.4 si e cu mult peste toate versiunile de android

| dakrismak explică (pentru AdrenalinTm):

Super! ma intreb cat o platit Sony ca sa fie prima pentru android 4.4 happy ce stiu e ca astia de la Samsung nu cred ca se vor mai chinui sa faca update la tableta asta. si zici sa folosesc 4.3 de la slimbean? sau sa mai astept un pic happy

| AdrenalinTm a răspuns (pentru dakrismak):

Samsung au zis ca mai au de lucrat la el si dupa ce e sigur tot atunci ceva de genul oricum asteapta pana la 4.4 e cu mult mai bun decat 4.3

| dakrismak explică (pentru AdrenalinTm):

Aha. okay happy. multumesc pentru informatii happy

| Spector a răspuns:

Da merita. Eu as alege P.A.C. All In One