| NoTurbinaNoGood a întrebat:

A reusit cineva sa-si faca abonament la Telekom? Merita?
Am vrut sa-mi pun internet de la ei, dar intr-o saptamana nu au fost in stare sa-mi spuna daca au retea in zona respectiva si sa-mi faca o oferta... Mi se par prosti bota thinking

Răspuns Câştigător
| Abazagorath a răspuns:

Eu am abonament Telekom cu telefonie și internet prin cablu. Sunt foarte jalnici. Apar costuri nejustificate. Eu am abonamentul inițial de 120 de lei( cu totul) și mi-a venit 350.
Părerea mea, bagă DIGI sau orice altceva.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt cu Telekom de peste 10 ani, cu un pachet, telefon fix, televizor, Internet, telefon mobil și mă înțeleg bine cu ei, nu am probleme, mă servesc bine, Internetul îmi merge bine, sunt mulțumit de preț.

| NoTurbinaNoGood explică (pentru sadrian46):

Stiu ca acum multi ani (13-14), Romtelecom + Clicknet erau cei mai buni. Dar Telekom pare ceva pe sfarsite, ca la CFR thinking

| Wr3nch a răspuns:

Mai bine mergi la Digilaughing Telekom oricum o sa aiba schimbari majore ca au fost cumparati de Oramge.

| NoTurbinaNoGood explică (pentru Wr3nch):

Sa stii ca Orange e mult mai ok decat tentativele cu astia thinking
Mai am un abonament la UPC, care a trecut la Vodafone. De asta sunt foarte multumit, dar de cand au trecut la VDF, fac diferentiere intre fostii clienti UPC si vechii lor clienti, iar de-o problema ori modificare, nu prea avem cu cine vorbi rolling eyes
Am sa studiez varianta DIGI, merci.