| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai bun furnizor de internet cu semnal decent(acoperire extinsa) in zonele rurale(in afara de TELEKOM). Sunt indecis ce abonament sa aleg:fiberlink 200(rcs&rds) sau fiver power 200(upc). As fi vrut sa trec pe fiberlink 500 de la rcs dar fiind intr-o zona rurala probabil ca mi-ar merge mai greu decat un abonament de 200 mbps.
Deci va rog, cine are domiciliul intr-o zona rurala si poate sa-mi spuna despre viteza interentului...

2 răspunsuri:
| vlad3000 a răspuns:

Iti recomand fiberlink 500 de la rds

| NoName234 a răspuns (pentru vlad3000):

Da, dar idea ca am sunat si locatia mea nu se afla in aria de acoperire a semnalului..As comanda fiberlink 200 dar nu stiu cam care ar fi viteza intr-o zona rurala (Bacesti Vaslui)..As vrea sa stiu daca cei de la upc au semnalul mai bun in zonele rurale decat cel de la rds...