| FlorinCiokan a întrebat:

A trimis cineva electronice de la eMAG la reparat? Au fost nevoiti sa va trimita noi electronice inapoi? Cum ati procedat? Ce s-a intamplat? Funda happy

2 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Pai mi-am trimis telefonul in reparat de la EMAG fiind probleme cu bateria si cu cititorul de sim. iar cand mi-au trimis inapoi. garantie anulata. Deci e clar cu service-ul lor.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Faza cu garanția acordata de ei e ca dacă se poate repara o sa țil repare și nu cred (dar ar trebui )sa țil înlocuiască.eu am promis un aparat cu o problema minora și tot ce o făcut, era ce puteam face în 1 min și tot nu au repar aceea electrocasnic.