| Daniel26 a întrebat:

Cei care ati fost nevoiti sa returnati produse achizitionate de la eMag? In cate zile au trimis curierul dupa produs? Eu sunt in aceasta situatie, e a treia zi de asteptare si niciun semn de la ei, nici macar pe e-mail.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

In maxim 30 zile trebuie sa ai produsul schimbat sau banii inapoi, asa zic ei... cred ca se tin de cuvant!

| Daniel26 explică (pentru lpavel):

Asadar, mai am de asteptat. Eu credeam ca am la dispozitie 30 de zile pentru retur, nu si ei acelasi nr. de zile pentru preluarea coletului, pe care speram sa-l ia in maxim 2 zile de la solicitare, de aici intrebarea mea. Oricum, sunt de apreciat pentru ca ofera aceasta posibilitate de returnare, mai ales ca nu vezi sau nu poti testa produsul inainte de a-l comanda. Mulumesc pentru raspuns.

1 răspuns: