| cosminache a întrebat:

Ati avut vreo problema cu cei de la eMAG? Eu am trimis calculatorul, si e de reparat placa video (parca si 2 picioruse la cpu) dar e in service de cel putin o saptamana, si stiu ca mai au si altele dar nu cred ca putea sa dureze atat de mult.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Emag e printre cele mai bune firme.Chiar daca, sa zicem "cateodata" se-ntamplma un caz la un milion, sa greseasca cu ceva, e rar si aia.Ai rabdare, si o sa iti aduca pc-ul.Eu am lucrat cu eMAG dintotdeauna si am printre sute de produse cumparate, si niciuna nu s-a stricat deloc, chiar a trecut si garantia la unele.

| GabiDumitrescu a răspuns:

"2 picioruse?" Sper ca iti dai seama ca daca ai strimbat pinii de la procesor e "pa garantie", nu?

| LIN2010 a răspuns:

Stai linistit, firma e pe bune, dar reparatiile pot sa dureze pana si 21-28 de zile, asa ca ai ''putintica rabdare", perioada de garantie va fi prelungita cu exact perioda cat a stat PC-ul in service.Te salut cu ''fundita'', succes

| maryus24 a răspuns:

Ba da dureza trebuie sa ai rabdare stai linistit ca e firma serioasa nu sa iti fure tie calculatorul. ai rabdare si vei primi raspuns