| Necuoscut2002 a întrebat:

Aceasta categorie este cea mai folosita deci imi pare rau daca am gresit categoria... Am un cont pe facebook si nu stiu cum sa fac sa nu imi vada nimeni prieteni, cum sa fac, sunt pe telefon sau tableta, Dau funda big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la prieteni si vezi ca ai undeva in partea de sus a listei in dreapta un semn si fac clic pe el apoi alegi optiunea aia cu confidentialitatea si iti apare acolo cine vrei sa iti vada prietenii