| Al3xAl3x a întrebat:

Aceasta intrebare se adreseaza expertilor in editare video in Sony Vegas Pro 9! Vreau sa stiu cum pot sa adaug efect de "Rec"(de filmare) intr-o secventa; tot asa, cum pot sa adaug lilieci, muste intr-un filmulet sau cum pot sa faca sa dispara franghii si alte obiecte nedorite! Doar ca nu vreau sa imi dati vreun link, ci sa imi explicati pas cu pas ce trebuie sa parcurg!
ONLY FOR ADVANCED!

1 răspuns:
| Ciprian_8297 a răspuns:

Pai dai pe rec si gata...si la mustelaughing)prinzi o musca si o bagi in camera pl ce esti...laughing)