| add123 a întrebat:

Acest pc este bun de cv ca nu ma prea pricep http://www.domo.ro/......_GT730_1GB

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Model Procesor: Intel Pentium laughing Meseriasi astia de la Domo, vai viata lor...
Slab pc-ul, pentru jocuri!

| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Cum trebuia sa se numeasca?

| K0sti a răspuns (pentru CinevaNou):

Ce intrebare e asta? Intel Pentium e denumire generica!

| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Pai daca asa l-au botezat si Intel pe site, ce voiai sa scrie ei?

| K0sti a răspuns (pentru CinevaNou):

Modelul! Una este sa vorbesti generic de procesoare AMD sau Intel Pentium si alta e sa vorbesti du un model specific, de la AMD sau Intel! Intel, da ce model de Intel?

| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Ce-i drept, e greu sa dai scroll!

| K0sti a răspuns (pentru CinevaNou):

Tip procesor: G3220 la ora cand am raspuns eu era:
Tip procesor: Intel Pentium
Actualizarea s-a facut astazi, asa ca lasa-ma cu vrajelile, ca nu spuneam degeaba!

| MskDesign a răspuns:

laughing
"PC Expert Digital Gamer"
Este o prastie nu un pc de gaming.

| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Cum sa dai atatia bani pe un Intel Pentium. Mai bine iti iei un calculator second mai puternic - i5 sau i7 si cumperi o placa video noua tot banii acestia! daca nu te descurci, te ajutam pe www.yourmag.ro