| Lexi888 a întrebat:

Cat de bun e acest pc? http://www.domo.ro/......r_Exclusiv

Răspuns Câştigător
| Fatayou a răspuns:

Nu stiu, dar nu cred. Poti sa-l cumperi daca vrei si restul pastreazatil pentru altceva.

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta e mult mai performant
http://www.cyberpowerpc.com/system/Fang_III_-_Black_Mamba
Configurarea o faci cum vrei tu dar din default are procesor Haswell mai performant decat Ivy Bridge, 2 placi video NVIDIA GeForce GTX TITAN 6GB + EVGA Superclocked si multe altele. Daca il configurezi ajunge pe la 9000$, daca il lasi asa este mai ieftin decat Sistemul Intel si mai performant!
Sunt Nr 1 in Lume la sisteme gaming!

| Me2 a răspuns (pentru neluL):

Chiar crezi ca o sa cumpere un sistem de 300 milioane? rolling on the floor

| neluL a răspuns (pentru Me2):

''Nebunii'' sunt de mai multe feluri big grin

| Fatayou a răspuns:

Wow ce pc! n-am mai intalnit asa ceva.cred ca se merita 100%

| Lexi888 explică (pentru Fatayou):

Am buget de 300 milioane, este ceva mai bun ca asta?

| taken a răspuns:

Da-l dracu.
Procesorul este 15 milioane, placa video 30 de milioane.
Are 32 GB RAM.Cu 6 milioane iti pui 16 GB care sunt mai mult decat suficienti.
Are o placa de baza care costa 16 milioane, cu 5-6 milioane cumperi o placa de baza foarte OK.
O carcasa de aia este 13 milioane, da-o incolo.
Are 4 hard disk-uri de 2 TB, nu ai nevoie de asa ceva.
Are DVD Rw Blu-Ray...
Oricum cred ca blufezi.

| Gabi05 a răspuns:

Lool 30000lei :O,oh go on, cu acesti bani iti cumperi
6x ultrasharp de 27
2x gtx690 peste titan
Procesor six core socket 2011t

| Goldenboy97 a răspuns:

Uite frate aici, alege din cele 3 sunt cele mai performante.
http://www.gamingpc.net/language/ro/page/psycho-gaming-level

| Lexi888 explică:

Am cam 300 de milioane buget pentru cel mai bun pc.mai este si altul mai bun?

| Lexi888 explică (pentru Fatayou):

Am văzut pe net cum ca unu cel mai bun pc din lume dar nu cred ca imi ajung 300 milioane ca sa-l iau, o sa-l iau pe asta.

| Fatayou a răspuns (pentru Lexi888):

Mai tii minte linkul ca sa mi-l dai si mie sa-l vad?

| Lexi888 explică (pentru Fatayou):

Stai asa.

| Fatayou a răspuns (pentru Lexi888):

Nu stiu, dar nu cred. Poti sa-l cumperi daca vrei si restul pastreazatil pentru altceva.

| Lexi888 explică:

Nee,las rămân la asta

| CaTaLyn18 a răspuns (pentru Lexi888):

Cele mai bune calculatoare sunt cele de la Origin PC (parerea mea) dar acuma Lexi888 tu puteai sa iti iei aceste componente separat si te scoteai mai ieftin, acuma cum vrei tu eu ti-am dat un sfat...

| Lexi888 explică (pentru CaTaLyn18):

Da dar nu ma pricep sa le montez.

| CaTaLyn18 a răspuns (pentru Lexi888):

Te ajuta cineva...