| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni mi-am luat o pereche de casti. Dupa ceva timp nu se mai auzea bine decat daca apasam usor pe mufa cat ea era in laptop si de asemenea asa trebuia sa fac si la telefon sau tableta. Crezand ca s-au stricat acum o saptamana am cumparat altele. Primele zile au mers perfect si azi am constatat ca fac la fel ca celelalte se aude intr-o singura casca iar daca apas pe mufa merg bine. Nu inteleg, nu au cum sa se strice in asa putin timp dar nici chestia aia in care se baga mufa nu poate fi stricata pe toate dispozitivele. Nu mai inteleg nimic.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca se intrerup firele si pentru ca sunt proaste! Ca daca ar fi de calitate, nu s-ar intampla asa repede! Si asta se intampla la toate firele care le tot indoi si dezdoi de multe ori! Orice sarma se rupe, indiferent ca este monofilara sau multifilara!

| halogen001 a răspuns:

Cred ca asa e modelul de casti cu problema la mufe.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Nu conteaza timpul, ci modul in care le folosesti. Trebuie sa aiba o pozitie oarecum dreapta pentru a nu deteriora mufa.

| Bogdan549 a răspuns:

Trimite-le in garantie si dupa daca e sa nu aiba nimic trimite-ti telefonul, tableta si laptop-ul in garantie sau la o verificare la un alt service daca nu mai au garantie.