| TaviComplicat a întrebat:

Acum cateva zile am comandat de pe internet un laser pointer verde (model SD Laser 303, 1000mW) la pretul de 140RON dar nu are nici pe departe puterea specificata.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este posibil sa fie din pricina contactelor.

| Own3r a răspuns:

Ti-o tras teapa..de asta nu comand eu niciodata de pe net

| AnOnIm_9629 a răspuns:

Ti-au dat teapa.trimite-l inapoi sau suna-i.asta e parea mea.

| Mario_Albert_1990 a răspuns:

Ori ti-o dat teapa ori e din cauza bateriilor

| TaviComplicat explică (pentru Mario_Albert_1990):

Crezi ca e suficient o baterie de 3.7V?

| Nowak_Daany_1995 a răspuns:

Am si eu SDLaser 303, 1000mW ce e drept nu l-am cumparat de pe net happy Uita-te la eticheta aceea cu `DANGER` si vezi ce scrie. Daca ai un laser intr-adevar de 1000mW ar trebui sa scrie: `MAX OUTOUT POWER