| eueueu_1898 a întrebat:

Acum cateva zile am fost la rds si am facut contractul pentru cablu tv. Au spus ca in 4 sau 5 zile or sa vina sa-mi monteze cablul iar azi se fac 5 zile si n-au venit. A mai patit cineva la fel? Cum sa-i fac sa se grabeasca?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste contractul si daca este specificat un termen, pana la care trebuiau sa-ti instaleze cablul, atunci fa-le un pic de scandal.
Succes!

| cretzufinish a răspuns:

Servicul tehnic era 0336. 400401 Poate data viitoare iti e de foloswinking

| rafy a răspuns:

Eueueu, boing a zis sa faci si u la fel poate iti dau 6 luni tv gratis nu s-a referit la net neaparat tongue

| monis a răspuns:

Stai linistita ca uneori poti sta mult si bine dupa ei. Uite daca vrei mai multe info despre serviciile lor si modul in care isi trateaza clientii poti intra pe urmatorul link: http://schimba-ceva.blogspot.com/

| adelle23 a răspuns:

Asa intarzie ei mereu, mai insista.

| ant1 a răspuns:

Sunt altii care au asteptat cu lunile sa vina cu netul laughing suna-i sau du-te la ei lasediu sa faci scandalwinking

| boing_5323 a răspuns:

Pai si eu am patit la fel a fost tata a facut contract si in 3 zile au spus ca o sa am net de unde a trecut o saptamana au trecut 2 si tata a sunat iarasi la ei nervos spunand ca se caca pe netu lor si inca ceva si uite asa am avut eu 6 luni net gratislaughing big grin deci mai asteapta o saptamana si dupa sunai poate te faci si u de net gratisthinking

| eueueu_1898 explică:

In caz ca nu ati inteles. Eu am facut contract pentru cablu tv. N-am nimic cu netul.